POGLEDAJTE GOLOVE / Hrvati tresu mreže u borbi za Ligu prvaka: Tudor potvrdio prolazak Rakowa, Tolić zabio počasni gol za Slovan

Tudorov Rakow prošao je dalje, a Tolićev Slovan ispao iz borbe za Ligu prvaka

15.8.2023.
21:31

Hrvatski nogometaš Fran Tudor bio je strijelac za poljskog prvaka Rakow iz Czestochowe u 1-0 (0-0) gostujućoj pobjedi protiv ciparskog Arisa iz Limassola u uzvratnom susretu 3. pretkola Lige prvaka čime je potvrdio proilazak svoje momčadi u posljednje, 4. pretkolo s obzirom na 2-1 uspjeh iz prve utakmice.

JAVNO PROGOVORIO /

Sportski direktor Marseillea otvoreno o Tudorovom odlasku: 'Bili smo sretni. Mislili smo da je i on...'

Tudor je mrežu domaćih zatresao u 49. minuti sjajno izvedenim slobodnim udarcem sa 20-ak metara.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

I Tudor i Zoran Arsenić su odigrali čitav susret za Rakow koji će za ulazak u natjecanje po skupinama Lige prvaka igrati protiv boljeg iz ogleda praške Sparte i FC Kopenhagena.

Marko Tolić bio je strijelac počasnog gola za Slovan iz Bratislave u 1-3 (0-2) porazu na gostovanju kod Maccabija u Haifi. Tolić, koji je u igru ušao u 67. minuti, u 85. je smanjio na 2-1. Pogodak možete vidjeti OVDJE.

Strijelci za Maccabi bili su Pierrot u 29., Sabia u drugoj minuti sudačke nadoknade te David u trećoj minuti nadoknade drugog poluvremena.

Kako je i prva utakmica u Bratislavi završila pobjedom izraelskog prvaka od 2-1, Maccabi će igrati u 4. pretkolu protiv Young Boysa.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.