UH, OVO NIKAKO NIJE DOBRO / Hajdukovci se drže za glavu: Dalić zamijenio Livaju na samom početku poluvremena, ovo izgleda zabrinjavajuće

Zlatko Dalić je umjesto Marka Livaje ubacio debitanta Petra Musu, napadača Benfice

25.3.2023.
22:06

Hrvatska na prepunoj poljudskoj ljepotici igra protiv Walesa prvu utakmicu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. godine. Rezultat je nakon prvog poluvremena 1:0 za Vatrene.

PRVI POGODAK U NOVOJ ERI /

Pogledajte kako je izgledala majstorija Kramarića: 'Špicom' kopačke je dignuo Poljud na noge

Na samom početku drugog dijela, u 52. minuti, Marko Livaja je dobio neugodan udarac u kuk, a Hajdukov napadač je ostao na tlu s bolnim grčem na licu. Kada se pridigao uz pomoć liječničke službe šepajući je napustio travnjak, a Zlatko Dalić je u igru morao ubaciti debitanta Petra Musu.

Ako Livaja bude ozbiljnije ozlijeđen bit će to veliki problemi za Dalića kojem je već načet Bruno Petković. Nije svejedno ni navijačima Hajduka, jer Livaja je neosporno najbolji igrač splitske momčadi i cijelog HNL-a ove sezone sa 17 zabijenih golova i osam asistencija.