DVA OD DVA /

Hajduk slavio u posljednjim utakmicama uoči drugog pretkola Konferencijske lige

Bijeli su i ranije u jutarnjoj utakmici protiv Croatije iz Zmijavaca slavili 2-0

18.7.2024.
21:38
Igor Kralj/PIXSELL

Hajduk je u četvrtak u posljednjoj pripremnoj utakmici prije drugog pretkola Konferencijske lige pobijedio Široki Brijeg rezultatom 3-0.

'BAMBA' /

Hajduk predstavio napadača koji je u cijeloj prošloj sezoni zabio jedan pogodak

'BAMBA' /

Na Poljudu je slavlje počelo tek u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena kada Bijele u vodstvo odvodi Marko Capan.

Splitski je klub vodstvo povećao u 59. minuti golom Madžida Šošića, dok je Roko Brajković trećim golom u 76. minuti zaključio utakmicu.

Bijeli su i ranije u jutarnjoj utakmici protiv Croatije iz Zmijavaca slavili 2-0, kada je ponovno strijelac bio Brajković, a uz njega je zabio i Rokas Pukštas.

Hajduk sada čeka drugo pretkolo Konferencijske lige protiv HB Torshavna koje će igrati za tjedan dana ponovno pred svojim navijačima.