Pogledajte kako je Musa završio sjajnu akciju i zabio nakon gotovo mjesec i pol

Musi je to 13. gol sezone u 23. nastupu, a ima i dvije asistencije

1.9.2024.
8:47

Hrvatski napadač Petar Musa nakon gotovo mjesec i pol dočekao je novi gol za Dallas, no njegova momčad kod kuće je u MLS-u izgubila 3-2 od Colorado Rapidsa.

SCENE KAO IZ FILMA /

Asistirao za pobjednički gol pa na putu do hotela opljačkan uz prijetnju pištoljem

Povremeni Vatreni mrežu je zatresao u 66. minuti za 2-1 završivši tako sjajnu akciju domaćina. Gol pogledajte ovdje. Musi je to 13. gol sezone u 23. nastupu, a ima i dvije asistencije.

Inače, Dallas je poveo golom Farringtona u 6. minuti, izjednačio je Rafael Navarro u 11. Isti je igrač zabio i za 2-2 u 76., a pobjedu gostima u trećoj minuti sudačke nadoknade dobio je Yapi.

Dallas je nakon 27 utakmica na 11. mjestu zapadne konferencije s 33 boda, dok je Coloradu četvrti s 44.