Derbi Sv. Duje: Hajduk propustio preskočiti Dinamo!

Hajduk nije uspio barem na 24 sata biti sam na vrhu naše prve lige, u gradskom derbi protiv Splita odigrali su 0:0. Zapravo, ako ćemo računati šanse, Split će više žaliti za propuštenim.

5.10.2013.
21:43

Tradicija se nastavila, Split i dalje u našoj nogometnoj ligi ne zna za pobjedu na Poljudu, ali nije to bila vrhunska predstava. Kiša i hladno vrijeme otjerali su gledatelje, tek 6-7.000 bilo ih je na tribinama i vidjeli su dva zicera 'crvenih'.

Belle je sam izašao na gol Hajduka, ali golman Kalinić je okrznuo loptu i ona je na kraju udarila u prečku. Nakon ubačaja iz kuta, Vojnović je imao čistu šansu, ali glavom je pucao kraj gola. Hajduk je u prvom poluvremenu bio bezopasan, u nastavku su bolje zaigrali.

Pritisnuli su goste, zapisane su šanse Milovića, Iluridzea, Kouassija i Kiša, ali bez realizacije.

Hajduk se tako poravnao s Dinamom na vrhu ljestvice, a u nedjelju nas očekuje novi spektakl u našoj ligi - Rijeka gostuje na Maksimiru.