BRILJIRA DALEKO OD POLJUDA / Bio je hrvatski reprezentativac, Hajduk ga je otpisao, a sada je zabio golčinu u pretkolu Lige prvaka

Poljud je napustio potpuno besplatno

2.8.2023.
21:20

Poljski Rakow odigrao je u srijedu 1:1 s Qarabagom u uzvratnoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka i prošao dalje zahvaljujući pobjedi 3:2 u prvoj utakmici.

LOVA DO KROVA /

Dinamo je zaradio pravo bogatstvo prolaskom u treće pretkolo, a to još mogu itekako podebljati

Strijelac jedinog gola za Rakow u uzvratu bio je hrvatski nogometaš Fran Tudor koji je u 52. minuti prošao kroz dvojicu igrača i neobranjivo pogoio suprotni kut za 1:0.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

Qarabag  je izjednačio osam minuta kasnije, a rezultat 1:1 se nije mijenjao do kraja susreta.

Fran Tudor je prije četiri godine besplatno prešao iz Hajduka, u kojemu su ga otpisali, u Rakow, a prošle sezone je s njima osvojio povijesnu prvu titulu prvaka Poljske. Tudorov uspjeh postao je još impresivniji kada je proglašen za najboljeg igrača lige.

Za hrvatsku reprezentaciju ima tri nastupa.