GUŽVA NA KRAJU: / Inter dobio Sassuolo u gostima, Brozović požutio

Nogometaši Intera pobijedili su Sassuolo na gostovanju s 1:0 u 17. kolu Serie A, a jedini gol na utakmici postigao je Antonio Candreva u 47. minuti.

18.12.2016.
14:46
AFP, OLIVIER MORIN

Iskoristio je talijanski reprezentativac odbijenu loptu koju je prema vratima Consiglija uputio Joao Mario i pospremio je u mrežu domaćina za osmu pobjedu Intera u prvenstvu. "Nerazzuri" su na 7. mjestu preskočili Fiorentinu koja večeras gostuje kod Lazija. Marcelo Brzović i Ivan Perišić su odigrali svih 90. minuta za goste.

Brozović testirao vratara Consiglija

I ovaj puta je Brozović u više navrata okušao svoj udarac, ali bez rezultata. No, Ivan Perišić je imao nekoliko lijepih prigoda, a prvu u 35. minuti, ali je vratar Consigli bio na mjestu. U 88. i 90. minuti Brozović ga je dobro uposlio, ali je Perišićeve udarce opet zaustavio golman Sassuola.

Interovci su zaradili čak šest žutih kartona i jedan crveni, u 92. minuti isključen je Felipe Melo, a Brozović je opomenut u 72. minuti.

Inter u srijedu igra derbi protiv Lazija, Piolijeva momčad ima dvije pobjede za redom.