GUARDIOLA REKAO ZAŠTO JE NJEGOVA MOMČAD POBIJEDILA U 19 UTAKMICA ZAREDOM: / Je li bio sarkastičan ili je samo priznao istinu?

City je u Budimpešti svladao Borussiju Moenchengladbach u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka

25.2.2021.
9:52

Nogometaši Manchester Cityja slavili su u srijedu s 2-0 (1-0) protiv Borussije Moenchengladbach u utakmici osmine finala Lige prvaka odigranoj u Budimpešti, zbog njemačkih protuepidemijskih mjera.

ATALANTA - REAL 0:1, BORUSSIA M. - MAN CITY 0:2: /

Mendy junak; Luka asistirao za gol - Građani uvjerljivi u Budimpešti

Englesku momčad su do pobjede odveli Bernardo Silva, strijelac vodećeg pogotka u 29. minuti, i Gabriel Jesus koji je na Silvinu asistenciju pogodio mrežu u 65. minuti za konačnih 2-0.

Dugo bez poraza

Manchester City je u Budimpešti došao do 19. uzastopne pobjede u svim natjecanjima i doista bi se moralo dogoditi čudo da 16. ožujka na Etihadu momčad Pepa Guardiole ne izbori rezultat koji će je odvesti u četvrtfinale Lige prvaka.

Nakon utakmice Guardiola je objasnio zašto je njegova momčad zabilježila nevjerojatan pobjednički niz.

"Mi imamo jako puno novca i možemo kupiti stvarno nevjerojatne igrače", poručio je.