GUARDIOLA PROKOMENTIRAO PORAZ SVOJE MOMČADI: / Cityjev menadžer dao svoje viđenje prekida niza od 14 uzastopnih pobjeda

'Stvarali smo šanse, nije da smo samo imali jedanaesterac. Kontrolirali smo utakmicu'

9.4.2019.
23:43

Četrnaest uzastopnih utakmica kroz sva natjecanja nitko nije uspio pobijediti sastav Manchester Cityja. Niz je prekinut na novom domu nogometne momčadi Tottenhama koji je u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka slavio 1-0 pobjedu protiv aktualnog engleskog prvaka.

ZAUSTAVLJENE PEPOVE TRUPE: /

Tottenham svladao City i došao na prag polufinala LP-a, ali pod koju cijenu?

Sve je i dalje otvoreno, a svjestan je toga i menadžer Cityja Josep Guardiola koji je završenu utakmicu popratio riječima:

'Kontrolirali smo utakmicu'

"Stvarali smo šanse, nije da smo samo imali jedanaesterac. Kontrolirali smo utakmicu, nismo im dozvolili da mnogo trče. Rezultat baš i nije najbolji, ali potrebni su nam i povratci ovakve vrste da bismo prošli dalje."

"Agüero će sljedeći put pogoditi s bijele točke. Sad se okrećemo Crystal Palaceu. Nemamo vremena više misliti na Tottenham."

City je propustio povesti preko Sergija Agüera u 12. minuti kada je argentinski nogometaš postavio loptu na bijelu točku. Udarac mu je obranio Hugo Lloris. Jedini gol na utakmici postigao je Heung-Min Son u 78. minuti ogleda.

Uzvrat je na rasporedu u srijedu, 17. travnja, na Etihad stadionu Manchesteru.