FENOMEN / Modrić impresionirao poznatog novinara: 'Kao da ima 24 godine...'

Luka Modrić bio je važan kotačić u igri Reala, sudjelovao je kod pogotka i odrađivao veliku količinu posla u sredini terena

9.5.2023.
23:20
profimedia

Nogometaši Reala i Manchester Cityja odigrali su 1-1 (1-0) u Madridu, u prvom polufinalnom susretu Lige prvaka, nakon sjajnih pogodaka Vinicius Juniora i Kevina De Bruynea.

NAJJAČI JE /

Uz to što je sjajno počeo akciju za gol, Luka Modrić oduševio još jednom majstorijom. Ovako to radi hrvatski maestro

Napetost se tako seli na Etihad gdje će se igrati uzvrat iduće srijede. Oba postignuta pogotka na Santiago Bernabeu bila su iznimno lijepa. Prvo je za 1-0 Reala pogodio Vinicius Junior u 36. minuti, dok je u 67. topovski pogodio Kevin De Bruyne na drugoj strani, za konačnih 1-1.

Hrvatski kapetan sudjelovao je u akciji za pogodak Reala, kada je lijepo kombinirao sa Camavingom koji je naposljetku bio asistent Viniciusu za vodeći pogodak. Modrić je bio upitan za ovu utakmicu, kao i za finale Kupa protiv Osasune prije nekoliko dana, zbog ozljede bedra, ali čudesno se oporavio i odradio odličnih 87. minuta protiv zahtjevnog protivnika.

Prepoznao je to i novinar krovne europske nogometne organizacije UEFE, Graham Hunter:

"Evo priopćenja za javnost. Modrić će napuniti 38 godina u rujnu. Ne, stvarno hoće. Unatoč tome, on sprinta, uklizava, bori se i opet trči kao da ima 24 godine. On je fenomen, vodi ga glad za pobjedom.''