RASPOLOŽENI NAPADAČI / Golijada u Španjolskoj: Villarreal slavio u utakmici s pet golova, svi su 'pali' u prvom poluvremenu

U posljednjoj utakmici 11. kola La lige Villarreal je kao gost svladao Granadu sa 3-2 (3-2).

30.10.2023.
23:35

U posljednjoj utakmici 11. kola španjolskog nogometnog prvenstva Villarreal je kao gost svladao Granadu sa 3-2 (3-2).

PRESUDILA BJELA TOČKA /

Lazio slavio nakon drame u sudačkoj nadoknadi, Brekalo i Bašić cijeli susret proveli na klupi

Svi golovi postignuti su između 18. i 34. minute, Villarreal je poveo 3-0 s dva gola Morena (18, 23-11m) i jednim Sorlotha (28), da bi se Granada približila na konačnih 3-2 preko Sancheza (29) i Uzunija (34).

Iz mjeseca u mjesec Voyo donosi jedinstveno borilačko iskustvo

Ovom pobjedom Villarreal je skočio na 12. mjesto sa 12 bodova, dok je Granada pretposljednja, 19. sa šest.

Na vrhu su Real Madrid i Girona sa po 28 bodova.

FNC 13 ove subote, 4. studenog, stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo od 20.00 u prijenosu UŽIVO