GRČKA / Gol Domagoja Vide u slavlju AEK-a, zabio je drugi uzastopni put

Vida je postigao prvi gol na utakmici u 34. minuti

8.10.2023.
22:42

Hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Vida bio je danas strijelac za AEK drugu utakmicu zaredom, nakon pogotka u četvrtak protiv Ajaxa u Europskoj ligi, zatresao je suparničku mrežu i u 3-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Panetolikosa u susretu 7. kola grčkog prvenstva.

PODIJELJEN USPJEH U EL /

Vida golom osigurao bod protiv Šutala, slavio i Pašalić, Barišić, Tudor i Crnac neočekivano izgubili

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi Voyo

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo

Vida je postigao prvi gol na utakmici u 34. minuti, a igrao je svih 90 minuta. Pobjedu AEK-a potvrdili su Rota u 36. i Moukoudi u 89. minuti.

Tin Jedvaj igrao je do 57. minute za Panathinaikos u 5-0 (3-0) domaćoj pobjedi protiv Atromitosa.

Na ljestvici vodi Olympiacos sa 19 bodova, drugi Panathinaikos ima 16, dok su PAOK i AEK na po 14 bodova.