'Messi me natjerao da shvatim kakvo s*anje od igrača sam bio'

Lionel Messi je u pobjedi Barcelone protiv Manchester Cityja 2:1 postigao prvi gol svoje momčadi, no cjelokupnom izvedbom na terenu je natjerao Garyja Linekera da sam sebe kritizira.

13.3.2014.
10:36

Podsjetimo, Messijev pogodak Manchester Cityju je bio njegov 67. gol u karijeri u Ligi prvaka za Barcelonu, a niti jedan igrač u povijesti ovog natjecanja nije toliko zabio za jedan klub.

Njegovom izvedbom je posebno bio fasciniran legendarni engleski reprezentativac Gary Lineker koji je na vrhuncu karijere igrao za Barçu.

Lineker je svoje dojmove o Messiju dijelio s navijačima na Twitteru, a evo kako se osjećao dok je gledao sjajnog Argentinca.

"Messijev rad nogu je nevjerojatan", "Messi me natjerao da shvatim kakvo sranje od igrača sam bio", "Iz minute u minutu se osjećam sve lošije", "Messi u jednoj utakmici napravi više izvanrednih poteza nego što sam ja u cijeloj karijeri", pisao je Lineker na Twitteru.