GALATASARAY PORAŽEN, ALI OSTAJE U EUROPI: / Ćorlukin Lokomotiv nema razloga za slavlje

Ćorlukinom Lokomotivu trebala je pobjeda u gostima kod Schalkea, no...

11.12.2018.
21:22

U skupini D uoči posljednjeg kola znalo se je da je Porto osigurao prvo, a Schalke drugo mjesto, a time i plasman u nokaut fazu LP, dok je nastavak natjecanja u Europskoj ligi izborio Galatasaray, iako je u utorak na domaćem terenu izgubio od Porta sa 2-3.

SALAH SPASIO LIVERPOOL U VELIKOM RASPLETU SKUPINE SMRTI: /

Interovi Hrvati tuguju, Tottenham zabio Barci u završnici i bacio Talijane na koljena

Porto je vodio 2-0 i 3-1 golovima Felipea (17), Mousse Marege (42-pen) i Sérgia Oliveire (57), ali Galatasaray je mogao doći do izjednačenja. Eren Derdiyok u 65. minuti smanjuje na 2-3, a već u sljedećem napadu domaćini su izborili penal. Alžirac Sofiane Feghouli, koji je u prvom poluvremenu zabio s bijele točke (45+1), u 67. minuti nije realizirao penal, pogodio je gredu.

Ćorlukina momčad nije uspjela

Moskovskom Lokomotivu, za kojeg Vedran Ćorluka nije igrao zbog žutih kartona, trebala je pobjeda u gostima kod Schalkea. No, slavio je njemački klub sa 1-0 golom Alessandra Schoepfa (90+1).