Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
POGLEDAJTE ŠTO JE PRIJE PAR DANA RADIO IGRAČ REALA KOJI IMA KORONAVIRUS: /

Zbog ovoga bi mogao upasti u probleme

Iz Reala su objavili kako se on osjeća odlično i nalazi se u samoizolaciji u svom domu

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nakon što je u utorak službeno potvrđeno da nogometaš Real Madrida Mariano Diaz zaražen koronavirusom, u srijedu je katalonski Mundo Deportivo objavio članak s naslovom "Mariano, uhvaćen u Barceloni bez maske" koji se bavi njegovim ponašanjem na odmoru, samo nekoliko dana prije nego što je objavljeno da je zaražen.

Mariano se tada nalazio na odmoru u Barceloni, a na fotografijama koje je sam objavljivao na društvenim mrežama dobro je vidljivo da se nogometaš nije pridržavao pravila za sprečavanje širenja virusa.

Dvije najvažnije stvari

On nije poštivao socijalnu distancu te da nije nosio zaštitnu masku.

Diazu je sada upitan njegov nastup u uzvratnom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka protiv Manchester Cityja 8. kolovoza, a iz Reala su objavili kako se on osjeća odlično i nalazi se u samoizolaciji u svom domu.

Iako je Velika Britanija uvela 14-dnevnu karantenu za sve osobe koje dolaze iz Španjolske zbog porasta broja novozaraženih u toj zemlji, britamnski mediji navode kako se ta odredba neće odnositi na elitne sportaše.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike