Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
FINALE LIGE PRVAKA POD VELIKIM OSIGURANJEM: /

Teroristička prijetnja natjerala organizatore na potez kakav dosad nije viđen

U subotu 3. lipnja na stadionu Millennium u Cardiffu odigrat će se finalna utakmica Lige prvaka u kojoj se sastaju nogometne momčadi Real Madrida i Juventusa.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Očekuje se tako da će se za sigurnost gledatelja na stadionu brinuti oko 15,000 ljudi zaduženih za osiguranje, među kojima su snage policije, vojske, zaštitarskih službi i medicinsko osoblje. Dodatno je mobilizirano 2000 pripadnika velške policije koji će patrolirati ulicama grada, javlja španjolska Marca.

BBC dodaje da će se za tu prigodu, zbog straha od napada dronom, zatvoriti krov stadiona pa će nadolazeća utakmica biti i prva za naslov u Ligi prvaka koja će biti odigrana u takvim uvjetima. Očekuje se dolazak oko 170,000 ljudi. Millennium stadion u Cardiffu prima 74,500 ljudi.

Razina sigurnosti dodatno je podignuta nakon terorističkog napada u Manchesteru u kojem je poginulo 22 ljudi, a 60-ak ih je ranjeno.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike