ENGLEZI OGORČENI VAR-OM I GOJAKOVIM POTEZOM: / Apsolutna legenda prokomentirala situaciju zbog koje je Maksimir gorio

Manchester City je na koncu osvojio prvo mjesto sa 14 bodova, Atalanta se probila na drugu poziciju sa sedam bodova, Šahtar je treći sa šest bodova,

11.12.2019.
22:32
Josip Regovic/PIXSELL

Europska priča zagrebačkog Dinama je završila za ovu sezonu nakon što su Modri u susretu zadnjeg kola C skupine Lige prvaka na stadionu Maksimir izgubili od Manchester Cityja sa 1-4, dok je Atalanta u Harkivu pobijedila Šahtar sa 3-0, pa je Dinamo završio kao posljednji.

BJELICA OBJASNIO ŠTO SE DOGODILO PROTIV CITYJA: /

Trener Dinama iznenadio izjavama - 'Evo pogledajte što naš igrač tu radi'

Dinamo je poveo u 10. minuti golom Danija Olma, no gosti su u nastavku susreta okrenuli rezultat sa četiri pogotka, tri je zabio Brazilac GabielJesus (34, 50, 54), a među strijelce se upisao i PhilFoden (84).

Nesportksi potezi

Dinamo je hrabro igrao u prvom poluvremenu, čak su i poveli te 24 minute bili u osmini finala Lige prvaka, no City, koji nije u Zagrebu postavio pričuvni sastav već skoro najjači, u drugom dijelu je zaigrao puno ozbiljnije i došao do pobjede.

Susret su pozorno pratili i otočki mediji. Daily Mail posebno je osvrnuo na Gojakov nesportski potez kada je krajem prvog poluvremena laktom u glavu udario Rodrije: 'Čemu VAR kad za ovo nije dobio crveni".

Telegraph je prenio riječi engleske legende SteveaMcManamana, koji se osvrnuo na situaciji kod prvog gola Cityja. Modri su prosvjedovali zbog nesportskog poteza jer su zabili gol iako je njihov igrač ostao ležati travnjaku nakon duela. McManamana je ustvrdio da su igrači Cityja bili upravu što su nastavili igrati nakon toga.