PERIŠIĆU 90 MINUTA / Dva isključenja i majstorski pogodak u odličnoj utakmici Evertona i Tottenhama

Tottenham je sada četvrti s istim brojem bodova kao i petoplasirani Manchester United, dok je Everton 15. s 27 bodova. Pijetlovi se bore za Ligu prvaka, a Everton za ostanak...

3.4.2023.
23:31

U dvoboju 29. kola Engleske lige Everton i Tottenham su na Goodison Parku odigrali 1-1.

POVRATAK NA KLUPU /

Slaven Bilić postaje izbornik Ukrajine? Preostali su još detalji da se dvije strane dogovore

Tottenham je golom Harrya Kanea (68pen) vodio sve do 90. minute kada je branič Michael Keane donio bod Evertonu.

Pijetlovi se bore za Ligu prvaka, a Everton za ostanak pa je utakmica bila nervozna s dva crvena kartona - Doucurea u 58. minuti kod domaćih, te Lucasa Moure (90) kod gostiju.

Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za goste.