Hajduka čeka pakao: Oni se nimalo ne šale

Suparnik splitskog Hajduka u 4. pretkolu Europske nogometne lige, ukrajinski Dnipro u susretu je 4.

15.8.2014.
22:47

Strijelac jedinog gola bio je Artjom Fedecki u 59. minuti. Ivan Strinić odigrao je svih 90 minuta za Dnipro, Nikola Kalinić odigrao je drugo poluvrijeme, dok je Mladen Bartulović odgledao dvoboj s klupe za pričuve.

Dnipro je u prva četiri kola ukrajinskog prvenstva osvojio maksimalnih 12 bodova bez primljenog pogotka, a svih 12 bodova osvojio je i prvak Šahtar iz Donjecka koji je ranije u petak svladao gradskog suparnika Olimpik sa 5:0, a hrvatski kapetan Darijo Srna odigrao je svih 90 minuta za Šahtar iz Donjecka, te je asistirao za drugi pogodak.

Dnipro i Hajduk će svoj prvi susret 4. pretkola odigrati u srijedu u Kijevu od 18 sati, dok je uzvrat 28. kolovoza na Poljudu.