SJAJNIH 45 MINUTA / Dinamova rapsodija oduševila navijače: 'Ovako bi prošao i Hajduk da je Petko zabio; dajte mu pare'

Bacili smo na poluvremenu oko na komentare na Dinamove postove na društvenim mrežama.

25.7.2023.
20:59
Marko Prpic/PIXSELL

Dinamo je odradio sjajnih prvih 45 minuta nove europske sezone protiv Astane na Maksimiru.

IZNENAĐENJE /

Bivši hajdukovac igrao, a dva Hrvata s klupe gledala kako njihov klub u Ligi prvaka remizira s turskim prvakom

Otvorilo se Plavima tek u završnici prvog poluvremena kada je pojačala i kiša na Maksimiru. Za 1-0 uz malu pomoć obrane gostiju zabio je Petković u 36. minuti. Onda je na scenu stupio Ivanušec koji je golovima u 41. i 43. minuti donio velikih 3-0.

"Joj kakav bi ti igrač bio da ti nekad nije do zezancije i da imaš više ozbiljnosti", komentar je jednog navijača ispod posta nakon gola Petkovića.

"Dajte mu te pare! Petko legenda", dodaje drugi.

Oduševio je navijače i Ivanušec.

"Odličan gol, baš mi je drago da je pronašao formu opet", komentira jedan navijač, a drugi dodao:

"Bravo za Ristovskog koji je pokrenuo sve ovo s par šuteva… Hvala Rile! Ovako bi prošao i Hajduk da je Petko zabio. Spikić i Ljubičic štekaju malo… Bravo plavi… Idemo nastavit ovako tako da vidimo i Ukrajinca."