ZANIMLJIVA EKIPA /

Dinamo doznao vjerojatnog protivnika u drugom pretkolu Lige prvaka, bili su vrlo uvjerljivi u prvoj fazi

5.7.2022.
23:19
Igor Soban/PIXSELL

Nogometaši Škupija bili su uvjerljivi u prvom susretu prvog pretkola Lige prvaka te su na domaćem terenu, s 3-0, svladali Lincoln Red Imps, predstavnika Gibraltara.

Podsjetimo kako će pobjednik ovog susreta u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv hrvatskog prvaka, zagrebačkog Dinama.

U 11. minuti Škupi je poveo golom Senegalca Danfe, dok je u 28. na 2-0 povećao Nigerijac Adetunji. U 62. minuti je domaći sastav zabio i treći gol, odnosno, autogol je potpisao Wiseman.

U drugom pretkolu Dinamo će prvo 19. srpnja biti domaćin pobjedniku ovog susreta, dok se uzvrat igra tjedan dana kasnije.