OVO NIJE DOBRO / Danci trenutno prvi u grupi, na poluvremenu vode protiv Francuza s dva razlike

Tricolori imaju više udaraca prema vratima i veći posjed, ali to se po rezultatu ne osjeti.

25.9.2022.
21:48

Loše vijesti stižu iz Kopenhagena, Danska u posljednjem meču grupe A Lige Nacija vodi s 2:0 protiv Francuske.

DOMINACIJA /

Hrvatice očarale Austrijance, na tribinama Pratera je vladalo ludilo: Kao da su Vatreni igrali u Hrvatskoj

Strijelci za domaćine, bili su Andreas Skov Olsen i Kasper Dolberg. Tricolori imaju više udaraca prema vratima i veći posjed, ali to se po rezultatu ne osjeti.

Utakmica na Parkenu je jako otvorena i trenutno je na njoj bilo čak 15 udaraca iz kuta.

Čeka nas važno poluvrijeme

Jednako zanimljivo je i u Beču, gdje Hrvatska na poluvremenu protiv Austrije ima 1:1, što ju ostavlja na drugoj poziciji.

Pred nama je odlučujuće poluvrijeme, jer kako stvari stoje rezultatsku pomoć od Francuza nećemo dobiti.

Livaković je u 44. minuti spasio Hrvatsku koju je do vodstva doveo kapetan Luka Modrić, a Baumgartner je brzo anulirao stvari.