DA, I OVOG IMA U LIGI PRVAKA: / Dva slavna kluba učinila nogomet negledljivim, neki to zovu najgorim dijelom LP-a ikad

15.9.2017.
12:15
Screenshot

Upravo su ova dva kluba odmjerila nedavno snage na otvaranju Lige prvaka u utakmici koja je na Wembleyu odigrana u srijedu pred više od 67,000 ljudi. Vidjeli su oni tri gola u uvodnih petnaest minuta i pobjedu domaćina od 3-1, ali i nešto što pojedinci nazivaju 'najgorih 13 sekundi u povijesti Lige prvaka'.

Naime, obje su momčadi istovremeno upriličile nešto što se teško može nazvati nogometom nakon što su glavama prebacivali loptu suparnicima, samo da bi taj dio utakmice bio okončan završetkom kakav i priliči ovoj 'akciji'.

Što se dogodilo pogledajte ovdje:

Inače, Heung-Min Son je Tottenham doveo u vodstvo već u četvrtoj minuti utakmice što je anulirao samo sedam minuta kasnije Jarmolenko prekrasnim pogotkom. Na scenu je potom stupio Harry Kane koji je asistenciji za uvodni pogodak poslije dodao svoja dva za konačnih 3-1.