ČUDESNI NIKOLA SE NE ZAUSTAVLJA: / Pogledajte novi gol Kalinića i kako je Fiorentina ispustila pobjedu

Hrvatski napadač Nikola Kalinić bio je strijelac u posljednjoj utakmici 26. kola talijanske Serije A u kojoj je njegova Fiorentina kao domaćin odigrala 2-2 protiv Torina.

27.2.2017.
21:47
AFP, VINCENZO PINTO

Fiorentina je do prednosti je došla već u osmoj minuti kada je strijelac bio Riccardo Saponara. Vodstvo je povećao Kalinić u 38. minuti kada je nakon nabacivanja Borje Valera iz kornera glavom smjestio loptu u mrežu.

ČAČIĆ NEMA RAZLOGA ZA BRIGU: /

Nezaustavljivi Kalinić trpa kao lud, novim golom stigao do rekorda

Već 17 golova ove sezone

Kaliniću je ovo već 17. pogodak ove sezone, od čega dvanaesti u talijanskom prvenstvu. S takvim je učinkom trenutno sedmi strijelac Serije A.

U nastavku su, međutim, gosti zaigrali znatno bolje i u konačnici došli do boda. U 61. je minuti Andrea Belotti promašio jedanaesterac, ali se iskupio samo četiri minute kasnije. Isti je igrač bio strijelac i za konačnih 2-2 u 85. minuti. S nova se dva gola Belotti na vrhu ljestvice strijelaca izjednačio s Gonzalom Higuainom (Juventus) i Edinom Džekom (Roma), sva trojica imaju po 19 pogodaka.

Dodajmo da su u dresu Fiorentine Kalinić i Milan Badelj odigrali cijelu utakmicu, dok je Hrvoje Milić ostao na klupi.