CONTE U TRANSU: / Talijan luđački proslavio povijesnu pobjedu protiv Atletica

Nogometaši Chelseaja u Madridu stigli su do pobjede nad Atleticom 2-1 u drugom kolu grupne faze Lige prvaka.

27.9.2017.
23:18
Screenshot

Antoine Griezmann doveo je domaćine do prednosti iz kaznenog udarca u 40. minuti. Izjednačio je Alvaro Morata u 60. minuti, a pobjedu Englezima donio je Batshuayji u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

VELIKA VEČER NA PARKU PRINČEVA: /

Čudesni PSG razbio Bayern, Neymar, Cavani i Mbappe poigrali se s Bavarcima

Bio je to prvi Atleticov domaći poraz u LP u posljednjih 11 utakmica, te prvi domaći poraz od Engleza u 12 susreta.

Chelsea je na ovaj način postao prva engleska momčad koja je slavila protiv Atletico Madrida na gostovanju u Ligi prvaka.

Stoga je i jasna reakcija trenera Antonia Contea u trenutku kada je Batshuayji postigao pobjednički pogodak.

Gosti su mogli do gola i u 11. minuti, no Hazardov udarac sa 18 metara je završio u okviru gola. Šime Vrsaljko nije nastupio za Atletico.

Na ljestvici vodi Chelsea sa šest bodova, Roma ima četiri, Atletico Madrid jedan, a na začelju je Karabag bez bodova.