CONTE JE JAKO RUŽNO OPSOVAO BROZOVIĆU USRED UTAKMICE, SVE SE ČULO U IZRAVNOM PRIJENOSU: / Pogledajte snimku koja kruži internetom

Marcelo Brozović igrao čitav susret za Inter

22.4.2021.
17:00

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac za Inter iz Milana koji je u susretu 32. kola talijanskog prvenstva igrao 1:1 na gostovanju kod Spezije

Domaćini su poveli preko Fariasa u 12. minuti koji je udarcem s ruba kaznenog prostora iznenadio Handanoviča, a Perišić je poravnao u 39. minuti kad aje uspio ugurati loptu u mrežu pored vratara i braniča Spezije.

Bio je to treći ovosezonski ligaški pogodak Perišića koji je igrao do 73. minute, dok je Marcelo Brozović igrao čitav susret za "crno-plave".