LUDNICA NA ETIHADU / Zvezdu pregazili poput tenka, ali uz puno sreće Beograđani se kući vraćaju s pristojnim porazom

Nevjerojatna utakmica na Etihadu

19.9.2023.
21:59

Manchester City i Crvena zvezda igraju utakmicu prvog kola Lige prvaka, a rezultat na poluvremenu bio je u potpunosti neočekivan. Momčad Pepa Guardiole na samom se kraju prvog dijela našla u rezultatskom minusu, nakon što je Beograđane u vodstvo doveo Bukari. Ipak, goropadni Građani u drugom su dijelu slomili goste iz Srbije i slavili rezultatom 3-1.

NIJE MOGLO BEZ TOGA /

Delije se na početku utakmice u Manchesteru prisjetile Kosova: UEFA bi im mogla pripremiti žestoku kaznu

Dominacija domaće momčadi počela je od samog početka, gosti se praktički nisu maknuli iz svog kaznenog prostora. 22 udarca, 10 kornera i tri velike prilike imali su Građani, ali nisu uspjeli zabiti gol.

Najzaslužniji za nulu na kontu engleskog prvaka u prvom dijelu je bio Omri Glazer, izraelski vratar na golu Crvene zvezde, a kad on nije bio tu, bila je greda, koja je zaustavila Haalanda.

U jeku navale na gostujuća vrata, City je praktički iz ničega primio gol. Pogledajte ga OVDJE.

Na samom početku drugog dijela, Haaland je proigrao Alvareza koji je napokon matirao Glazera i vratio stvari na početak. U 60. minuti nevjerojatan kiks Glazera i Građani su došli u vodstvo od 2-1.

Pogledajte drugi pogodak Alvareza i nevjerojatan kiks vratara Crvene zvezde.

Rodri je u 73. minuti prelijepim pogotkom povećao vodstvo na 3-1 i tako praktički rješio pitanje pobjednika. Taj pogodak ujedno je bio i posljednji na utakmici.