SANTIAGO BERNABEU ZANIJEMIO KAD SE LUKA SRUŠIO: / Ovako izgleda Modrić nakon krvavog sudara

Pojavila se fotografija Luke Modrića na kojoj se može vidjeti koliko je zapravo bio težak sudar s Francom Vazquezom

18:06

Na društvenim mrežama pojavila se fotografija Luke Modrića na kojoj se može vidjeti koliko je zapravo bio težak sudar s Francom Vazquezom, veznjakom Seville. Na fotografiji se može vidjeti kako je Lukina lijeva arkada "dobro" pukla, točnije dio malo iznad lijevog oka.

MADRID SE KLANJA LUKI: /

Modrić nakon utakmice sezone dobio nadimak koji nosi još jedan slavni Hrvat

Proteklog vikenda, u 20. kolu španjolske La Lige, Real je slavio protiv Seville 2-0. U jednom trenutku publika na kultnom stadionu Santiago Bernabeu zanijemila je kada se Modrić sudario glavom s veznjakom Seville Francom Vazquezom, a obojica su nakon sudara ostala ležati na travnjaku.

Hrvatskom su kapetanu liječnici stavili zavoj na glavu, a u drugom je poluvremenu istrčao samo s flasterom i - briljirao! Luku su španjolski mediji označili kao jednog od najboljih igrača utakmice. U sudačkoj nadoknadi (90+2) pobjedu Reala potvrdio je Modrić. On je presjekao jednu loptu, sjurio se u kazneni prostor i rutinski je poslao loptu u mrežu.

Modrić je, po običaju, pružio vrlo dobru partiju, a u strijelce se mogao upisati i u 58. minuti, ali njegov pokušaj sa 12 metara iskosa obranio je vratar gostiju. To mu je bio drugi gol sezone u drugoj utakmici za redom.