ZANIMLJIVE IZJAVE / Najbolji danski nogometaš tvrdi da Hrvatska nije bila baš tako dobra, ali ga je jedan Vatreni posebno fascinirao

Eriksen je nakon poraza priznao da je gol pao u najgorem mogućem trenutku

11.6.2022.
9:23

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Dansku sa 1-0 na gostovanju u Kopenhagenu u utakmici 3. kola UEFA LIge nacija.

Pogodak vrijedan pobjede na Parken stadionu postigao je Mario Pašalić u 69. minuti, nakon ubačaja Marcela Brozovića. Pašalić je spremno dočekao loptu na visini peterca i poput rasnog strijelca uklizao te ju proslijedio u mrežu kroz noge danskog vratara Kaspera Schmeichela.

Nakon utakmice pred kameru Nove TV stao je najbolji danski igrač, Christian Eriksen, koji će ovih dana obilježiti godinu dana od onog stravičnog događaja na Euru, kada mu je usred utakmice s Finskom stalo srce.

POGODILO IH /

Danski mediji u nevjerici nakon pobjede Vatrenih. Luku Modrića nazvali veoma pogrdnim imenom: 'Smije li on to raditi'?

Oduševio ga Modrić

Eriksen je nakon poraza priznao da je gol pao u najgorem mogućem trenutku...

"U prvom poluvremenu imali smo nekoliko prilika, a u drugom bitno manje. Utakmica je bila izjednačena, a Hrvatska je zabila gol u najgorem trenutku za nas", rekao je nakon utakmice Eriksen pa je onda iskazao svoje oduševljenje Lukom Modrićem.

"On je poseban igrač. Na papiru ima 37 godina, ali ne izgleda tako na terenu. Užitak je igrati protiv njega, a posebno s njim. Hrvatska je dala gol, ali nije napravila puno toga u drugom poluvremenu", rekao je Danac.