MOGLI BI NA BARCELONU: / Bivši dinamovac izborio polufinale klupskog SP-a

Hiroshima Sanfrecce i Guangzhou Evergrande igrat će u polufinalu Svjetskog klupskog prvenstva u Osaki.

13.12.2015.
13:29
AFP, KAZUHIRO NOGI

Japanci su na domaćem terenu poveli u 44. minuti pogotkom Shiotanija, u 56. je na 2:0 povisio Chiba. Konačnih 3:0 postavio je Asano na asistenciju Mihaela Mikića koji je u igri bio do 83. minute.

Kinezi bolji od Meksikanaca

Guangzhou Evergrande koji vodi bivši brazilski izbornik Luis Felipe Scolari preokrenuo je dvoboj protiv meksičke momčadi Club America s 2:1.

Oribe Peralta je doveo Meksikance u vodstvo u 55. minuti, ali igrači Guangzhoua zabili dvaput do kraja utakmice. U 80. minuti izjednačio je Zheng Long, da bi u 3. minuti sudačke nadoknade Paulinho zabio za pobjedu.