SAVRŠEN UČINAK HRVATA: / Čop s dva gola i asistencijom donio pobjedu svojoj Malagi

Hrvatski napadač Duje Čop zabio je vodeći pogodak za svoju Malagu tijekom prvenstvenog susreta s Levanteom. Igrala se 30.

2.5.2016.
21:48

Međutim, nije se Čop tu zaustavio. Levante je izjednačio u 42. minuti preko Moralesa, a hrvatski napadač dao je potom svoj drugi gol na utakmici minutu prije kraja. savršenu partiju okruno je i asistencijom u sudačkoj nadoknadi. Castro je bio strijelac za 3:1

Napadač je inače nedavno izjavio kako se vidi na popisu izbornika Ante Čačića za Europsko prvenstvo u Francuskoj.

“Ne vidim niti jedan razlog zbog kojeg ne bih išao na Euro. Igram standardno u najjačoj europskoj ligi, borimo se za plasman u Europu. Zabijam, asistiram…”