Budući protivnik Dinama u Ligi prvaka nastavlja nizati pobjede u prvenstvu

6.10.2024.
15:21
profimedia

U sedmom kolu škotskog Premiershipa nogometaši Celtica su ostvarili i sedmu pobjedu, premda su vrlo teško slavili kod Ross Countyja s 2-1.

GOSPODSKI POTEZ /

Carvajal se ozlijedio do kraja isteka ugovora: Real jednom odlukom pokazao kakav je klub

Domaćin je poveo krajem prvog poluvremena, u 43. minuti je jedanaesterac realizirao Hale. Sve do 76. minute Ross County je vodio, a tada je na 1-1 izjednačio Alistair Johnston. Potom je domaćin imao barem bod u džepu do 88. minute, ali je tada njemački igrač Nicolas Gerrit Kuehn zabio za pobjedu Celtica 2-1.

Celtic je prvi s maksimalnih sedam pobjeda, ali je ove nedjelje primio prvi prvenstveni pogodak u sezoni. Trenutačno je njegova razlika pogodaka 22-1.

U sklopu Lige prvaka Celtic će u Zagrebu kod hrvatskog prvaka Dinama gostovati 10. prosinca.

POGLEDAJTE VIDEO: Bivši FIFA-in sudac donio konačni sud o tome je li Dinamo zakinut za penal nad Petkovićem