NAMEĆE SE IZBORNIKU / Fenomenalni Budimir s dva pogotka donio pobjedu Osasuni nad Granadom

S dva je gola Budimir došao do četiri pogotka u novoj sezoni LaLige.

20.10.2023.
23:09
Igor Kralj/PIXSELL

Odličnu večer imao je hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir koji je bio dvostruki strijelac u pobjedi Osasune 2-0 protiv Granade, u prvom dvoboju 10. kola španjolske LaLige.

VAŽNI BODOVI /

Borussia Dortmund pobjedom nad Werderom preuzela vodstvo na ljestvici

Budimir je prvi pogodak postigao u 11. minuti, kad je odlično reagirao na dodavanje Avile, primio loptu u kaznenom prostoru i svladao gostujućeg vratara Ferreiru.

Za drugi gol je 32-godišnji napadač prvo izborio kazneni udarac, a onda ga u 59. minuti sigurnim udarcem realizirao za konačnih 2-0.

Osasuna je s 13 bodova iz deset nastupa privremeno došla na deveto mjesto. Vodeći Real Madrid ima 24 boda, dva više od drugoplasirane Girone. Granada je sa šest bodova na predzadnjem mjestu.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo