Serie A / Brozović sjajno zabio u pobjedi Intera u Rimu, Badelj ozlijeđen napustio teren

Marcelu je ovo drugi pogodak za Inter ove sezone

29.10.2018.
22:30
AP Images

Milanski Inter pod vodstvom Luciana Spallettija protiv Lazija u Rimu odigrao je možda svoju najbolju utakmicu ove sezone. Na Olimpicu u Rimu svladali su Nebeskoplave s uvjerljivih 3:0

Nerazzuri su u Rim jednostavno doši, vidjeli i pobijedili. Za veni se pobrinuo Mauro Icardi koji je u 28. minuti utakmice zabio za vodstvo 1:0. Vidi iliti 2:0 postavio je Marcelo Brozović u 41. minuti.

Naš reprezentativac je nakon odbijenog ubacivanja iz kornera primio loptu i ljevicom je poslao iza leđa Strakoshe. Marcelu je ovo drugi pogodak za Inter ove sezone.

Za kraj, vici je pripao Mauru Icardiju. Argentinac je "prodao" varku nakon što je primio loptu od Borje Valera te zabio svoj drugi pogodak na utakmici.

Inter je u vrhunskoj formi. U prvenstvu su zaredali šest pobjeda i trenutno su na drugom mjestu, šest bodova iza Juventusa. Lazio je šesti. Za Inter su još od naših reprezentativaca nastupili Vrsaljko i Perišić, dok je Milan Badelj bio u prvom sastavu Lazija.

Nažalost, Miki je morao napustiti igru u 34. minuti zbog ozljede.