EPIC BROZO IGRA U ŽIVOTNOJ FORMI: / Ovaj video dokazuje svu genijalnost Vatrenog; Upravo zbog ovog u Italiji su poludjeli za njim

Koliko je Brozović dobar ove sezone svjedoči i kompilacija njegovih najboljih poteza

16.12.2019.
8:58

Hrvatski reprezentativni veznjak Marcelo Brozović ove sezone igra u životnoj formi. Bivši igrač Dinama i Lokomotive postao je glavna karika u veznom redu kod Antonija Contea, igrač s čeličnim plućima, onaj koji pretrči najčešće najviše kilometara u utakmici od svojih suigrača, onaj koji kreira igru svoje momčadi i razbija igru protivničkoj. Koliko je Brozović dobar ove sezone svjedoči i kompilacija njegovih najboljih poteza, koja je osvanula na You Tube kanalu, a koja je u trajanju od 4:52.

INTER KIKSAO PROTIV FIORENTINE: /

Brozović asistirao, Nerazzuri u završnici ispustili pobjedu za vrh

Jučer je, pak, u remiju svog Intera na gostovanju kod Fiorentine 1:1 u 8. minuti fantastično u protivničkom 16-ercu pronašao Valera koji se sjajno riješio jednog igrača, a potom fantastično pogodio za veliko vodstvo.

Hrvatski veznjak uputio je prekrasan pas Valeru koji je u zabio u donji lijevi kut. U nastavku susreta Inter je mogao razriješiti sve dvojbe oko pitanja pobjednika, no gosti su igrali previše pasivno. Kazna je stigla u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je Dušan Vlahović zabio za 1:1 nakon brze kontre...

Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, dok je Milan Badelj za domaći sastav igrao do 66. minute. Ipak, s ovim bodom Inter je i dalje na vrhu tablice, ali isti broj bodova imaju kao Juventus. Dodajmo i to kako je Marcelo Brozović prema Sofa Scoreu dobio sjajnu ocjenu 7,1, a u njegovoj ekipi bolji je bio samo vratar Handanovič koji je dobio 7,2.

Za spomenuti je i to kako talijanski mediji pišu i kako Brozović zbog trećeg žutog kartona neće igrati u sljedećoj utakmici protiv Genoe.