BRAZILCI UTRPALI SEDAM KOMADA UOČI COPA AMERICE: / Zvijezda Barce nakon stravičnog starta u suzama napustila teren

Čini se da će se oporaviti i biti spreman za natjecanje

10.6.2019.
9:26

Nogometaši Brazila zabili su sedam golova Hondurasu u prijateljskoj utakmici uoči Copa Americe. Selecao je pokazao moć unatoč otmu što su prošlog tjedna postali bez Neymara, koji će zbog ozljede propustiti kontinentalno natjecanje.

U prvom poluvremenu susreta peterostruki svjetski prvaci zabili su tri gola. GabrielJesus načeo je Honduras u šestoj minuti, a Silva (13') i Coutinho (37') su ga dokrajčili. Nastavak je također bio ubojit. Jesus je u 47. minuti povisio na 4-0, a Neres (56') i Firminio (65') ekspresno su Selecao odveli na šest golova prednosti. Točku na 'i' stavio je Richarlison u 70. minuti.

Crveni karton

Susret je, inače, obilježio i grub start RomellaQuiotoa nad ArturomMelom. Igrala se 29. minuta kada je Quioto pokosio Brazilca zbog čega je dobio izravni crveni karton. Melo pak više nije mogao nastaviti susret.

Međutim, čini se da Tite ipak neće ostati bez njega i da će biti spreman za Copu, koja počinje ovog petka.