Pogledajte kako su Bilićevi momci srušili Partizan!

10.7.2012.
21:29

Dvama ranim pogocima Lokomotiv je svladao srpskog prvaka i upisao drugu pobjedu pod vodstvom Slavena Bilića, a zadnjih pola sata za ruski sastav odigrao je i hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka koji je nakon EURA prešao iz Tottenhama u Lokomotiv. U prvoj pravoj akciji u 5. minuti susreta vratar Beograđana Stanković u vlastitom šesnaestercu ruši Šiškina, a siguran realizator najstrože kazne bio je Glušakov. Samo tri minute kasnije nakon protuudara na, ispostavilo se konačnih, 2:0 povisio je Nigerijac Victor Obina.

http://www.youtube.com/embed/x4Ci1Xj4Kek U 62. minuti prilikom trostruke zamjene Vedran Ćorluka je uknjižio debi u redovima novog kluba, a nedugo potom umjesto strijelca drugog zgoditka Obine, Bilić je ubacio bosanskohercegovačkog reprezentativca i nekadašnjeg nogometaša Zagreba i Hajduka, Senijada Ibričića. Bila je ovo posljednja utakmica na slovenskom dijelu priprema za Lokomotiv koji sezonu u ruskoj Premijerligi otvara 20. ovog mjeseca u Saransku kod novaka u ligi Mordovije čiji je član i hrvatski reprezentativac Tomislav Dujmović.