BILIĆ UPAO U MINI-KRIZU: / Ispustio pobjedu protiv Leedsa, njegov stoper dao gol i autogol

Leeds i WBA vode na ljestvici s po 52 boda, devet više od Brentforda i Nottinghama

1.1.2020.
21:06

U veikom derbiju 26. kola engleske Druge lige WBA bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića kod kuće je odigrao 1-1 s Leeds Unitedom.

WBA je odlično krenuo u utakmicu i poveo već u 2. minuti golom stopera iz Nigerije Samija Ajayja, a gosti su u 52. minuti izjednačili autogolom istog igrača. Za Bilićevu momčad hrvatski nogometaš Filip Krovinović je igrao do 63. minute.

Leeds i WBA vode na ljestvici s po 52 boda, devet više od Brentforda i Nottinghama. Ulazak u elitnu Premijerligu izravno će izboriti dvije prvoplasirane ekipe Championshipa.