Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Kreće s treninzima /

Bayernu se konačno vraća Davies: Zarazio se s koronavirusom, oštetilo mu se srce

Davies je 5. siječnja ispao pozitivan na testu za COVID-19, a u prosincu 2021. primio je i treću dozu cjepiva.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Alphonso Davies prvi se put nakon skoro dva mjeseca vratio nogometnim treninzima. Lijevom beku Bayerna Munchena dijagnosticirano je oštećenje srčanog mišića nakon zaraze s koronavirusom.

Davies ima 21 godinu i u posljednje se tri godine profilirao kao jedan od najboljih bekova i mladih igrača na svijetu. Zajedno je s Bayernom osvojio Ligu prvaka 2020, a 2017. postao je najmlađim igračem koji je nastupao za reprezentaciju Kanade.

"Phonzy [A. Davies] će biti vani još dva to četiri tjedna," rekao je trener Bayenra Julian Nagelsmann i nastavio je: "Pretrage su pokazale najbolji mogući scenarij, tekućina je nestala iz njegovog srčanog mišića. Sretni smo s time i nadamo se da će se uskoro vratiti."

Davies je 5. siječnja ispao pozitivan na testu za COVID-19, a u prosincu 2021. primio je i treću dozu cjepiva. Srećom, izgleda kako će se jedan od najtalentiranijih mladih nogometaša na svijetu uskoro vratiti nogometnjim travnjacima.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike