ISKUPILI SE ZA VELIKI PORAZ / Bayern deklasirao Union s čak pet komada. Vatreni u velikoj pobjedi dobio najgoru ocjenu

Bayern je nakon samo 23 minute igre vodio s 2-0 pogocima Roberta Lewandowskog

30.10.2021.
19:02

Bayern München svladao je Union u Berlinu s 5-2 u 10. kolu njemačkog prvenstva, i to samo tri dana nakon teškog poraza u Kupu u Moenchengladbachu (0-5).

Bavarci su u srijedu doživjeli najveći poraz od 1978. godine, ali su u Berlinu glatko dobili Union. Bayern je nakon samo 23 minute igre vodio s 2-0 pogocima Roberta Lewandowskog, Leroy Sane je zabio za 3-0 u 35. minuti, da Niko Giesselmann u završnici prvog poluvremena smanjio za domaćina.

MOĆNI BAVARCI RAZORILI APOTEKARE /

Bayern u prvih 37. minuta zabio pet golova i riješio pitanje pobjednika

Najmanja ocjena za Stanišića

U nastavku su za Bayern pogađali Kingsley Coman i Thomas Mülle, a za Union Julian Ryerson.

Josip Stanišić je igrao do 69. minute. On je ujedno dobio i najmanju ocjenu za Bayern. Prema SofaScoreu je dobio 6.2, što je najmanje kod Bayerna.

Bayern vodi s bodom više od Borussije koja je u Dortmundu porazila Koeln s 2-0 pogocima Thorgana Hazarda i Steffena Tiggesa.