VATRENI NA OLD FIRM DERBIJU / Barišić sjajno asistirao za pobjednički pogodak Rangersa, Juranović imao vrlo čudan debi za Celitc

29.8.2021.
15:19

U prvom ovosezonskom "Old Firmu", velikom derbiju škotskog nogometna Rangers je na svom Ibrox Parku svladao Celtic sa 1-0 (0-0), a asistent za jedini pogodak na utakmici bio je hrvatski reprezentativni branič Borna Barišić.

Barišić je u 67. minuti izveo korner s desne strane kojega je švedski stoper Helander glavom zakucao u mrežu.

Barišić je odigrao svih 90 minuta za Rangers, dok je u dresu Celtica debitirao još jedan hrvatski reprezentativac Josip Juranović. Juranović je imao podosta neobičan debi. Iako je nominalno desni branič, Juranović je odigrao čitavu utakmicu na lijevom boku.

Nakon četiri kola Rangers je treći na ljestvici s devet bodova, jednim manje od vodećih Hiberniana i Heartsa, dok je Celtic šesti sa šest bodova.