XAVI SE SPASIO DEBAKLA / Barcelona umalo ispala iz Kupa od trećeligaša, Katalonci dugo gubili pa se spasili preokretom

Barcelona je preokrenula rezultat u samo šest minuta

5.1.2022.
21:38

Nogometaši Barcelone pobijedili su na gostovanju trećeligaša Deportivo Linares 2:1 i prošli u osminu finala španjolskog Kupa kralja.

OVO NE IZGLEDA DOBRO /

Što se tu događa? Ancelotti progovorio o omraženoj zvijezdi Real Madrida i zabrinuo cijeli nogometni svijet

Barca je nastupila u djelomično izmijenjenom, ali i dalje poprilično jakom sastavu, no od 19. minute su bili u rezultatskom zaostatku. Tada je Hugo Diaz zabio za vodstvo Linaresa 1:0.

S tim su rezultatom momčadi otišle na odmor, a Barcelona je u nastavku stigla do preokreta.

Alves zaigrao

Ousmane Dembele je u 63. minuti izjednačio, a šest minuta kasnije  Ferran Jutgla je zabio za preokret.

U ovoj utakmici je po drugi put u karijeri za Barcelonu debitirao legendarni Brazilac Dani Alves.