KATALONCI JURE PREMA TITULI / Nezaustavljiva Barcelona ponovno briljirala i povećala prednost ispred Real Madrida na 15 bodova

Nogometaši Reala će priliku za smanjenje zaostatka za Barcelonom imati u nedjelju kada ih očekuje dvoboj s Valladolidom

1.4.2023.
23:05

Uvjerljivom pobjedom 4-0 na gostovanju kod Elchea, nogometaši Barcelone učvrstili su se na vodećoj poziciji ljestvice španjolskog prvenstva i povećali svoju prednost u odnosu na drugoplasirani Real Madrid na 15 bodova.

ANDALUŽANI SVE DALJE OD DNA /

Ivan Rakitić igrao od prve minute, njegova Sevilla stigla do prijeko potrebne pobjede

Robert Lewandowski se u 20. minuti snašao u kaznenom prostoru onako kako on to zna i provukao loptu u mrežu između nekolicine domaćih igrača i pokraj vratara Badije. Katalonci su u drugom poluvremenu napunili mrežu uvjerljivo zadnje momčadi na ljestvici. U 56. minuti je Ansu Fati pogodio za 2-0. Svoj drugi, a Barcelonin treći pogodak Robert Lewandowski je postigao u 66. minuti, a u 70. minuti je za 4-0 strijelac bio Ferran Torres.

Barcelona je došla do 71 boda i pobjegla Real Madridu (56) na 15 bodova prednosti. Madriđani će u nedjelju u 27. kolu ugostiti Valladolid.