ANDALUŽANI SVE DALJE OD DNA / Ivan Rakitić igrao od prve minute, njegova Sevilla stigla do prijeko potrebne pobjede

Sevilla je ovo pobjedom stigla na 13. mjesto tablice La Lige

1.4.2023.
22:02

Prijeko potrebnu pobjedu ostvarila je Sevilla koja je slavila sa 2-0 na gostovanju u Cadizu u utakmici 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

POGLEDAJTE CIJELI RAZGOVOR /

Ivan Rakitić se javio nakon posljednjih utakmica Vatrenih i upozorio na bolnu realnost: 'Moramo biti svjesni toga'

Argentinac Lucas Ocampos je u 51. minuti doveo Sevillu u vodstvo, a konačnih 2-0 postavio je Marokanac Youssef En Nesyri u 74. minuti.

Ivan Rakitić je počeo utakmicu, a igrao je za Sevillu do 70. minute.

Ovom pobjedom je Sevilla došla do 31 boda i zasjela na 13. mjesto preskočivši Getafe koji je u subotu osvojio bod odigravši 0-0 na gostovanju u Bilbau. Cadiz je sa 28 bodova na 16. poziciji, samo dva boda iznad zone ispadanja.

Barcelona juri prema titulu

U prvoj utakmici subotnjeg programa Nogometaši Girone su kao domaćini svladali Espanyol sa 2-1 (0-0). Arnau Martinez je doveo Gironu u vodstvo u 53. minuti. Danski reprezentativac Martin Braithwaite je izjednačio u 74. minuti. Devetu pobjedu u sezoni Gironi je donio Urugvajac Christian Stuani u 88. minuti iz kaznenog udarca.

Girona je sa 34 boda privremeno skočila na 10. mjesto, dok je Espanyol sa 27 bodova na 17. poziciji i samo jedan bod iznad zone ispadanja. Vodeća Barcelona ima 68 bodova, čak 12 više od drugoplasiranog Real Madrida.