BARCELONA POBIJEDILA ZADNJU MOMČAD LIGE I ZADRŽALA PREDNOST ISPRED REALA: / Rakitić odigrao cijelu utakmicu

Barca je sada prva na tablici sa 64 boda, pet više od drugoplasiranog Real Madrida koji ima utakmicu manje

16.6.2020.
23:57

Nogometaši Barcelone pobijedili su na svojem terenu Leganes, posljednjeplasiranu momčad na ljestvici Primere, rezultatom 2:0 i zadržali prednost na vrhu tablice ispred Real Madrida.

NA POMOLU NOVI MEGATRANSFER? /

Barcelona dobila ponudu tešku 150 milijuna eura. Odgovor je bio nevjerojatan

Barca je povela u 42. minuti golom svojeg "čuda od djeteta" Ansua Fatija, a rezultatom 1:0 završeno je prvo poluvrijeme.

Gol za konačnih 2:0 postigao je Lionel Messi u 69. minuti.

Dvoboj prvog i zadnjeg

Dokapetan hrvatske reprezentacije Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za Barcelonu.

Nakon ovog susreta Barca je prva sa 64 boda, pet više od drugoplasiranog Real Madrida koji ima utakmicu manje.

Leganes je zadnja momčad na tablici s 23 boda.