BARCELONA SRUŠILA SEVILLU / Novi Messi poslao po ćevape Rakitića i njegova suigrača, pa briljantno zabio. Tek mu je 19., a već valja ekipu

Mundo Deportivo piše kako je novi mađioničar na Camp Nou nokautirao Sevillu. Pedri je slomio Rakitića i suigrača mu, te sjajno zabio za pobjedu

3.4.2022.
23:30

U derbiju 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je u nedjelju kasno navečer na Camp Nou pobijedila Sevillu sa 1-0 skočivši na drugo mjesto ljestvice.

NAPRAVILI VELIKI KORAK KA NASLOVU /

Real Madrid pobijedio prosječnu momčad nakon što su mu dosuđena tri jedanaesterca

Barcelona je bila bolja i apsolutno je zaslužila pobjedu, a pogodak odluke zabio je novi Messi, kako mu na twitteru tepaju nogometni fanovi Pedri u 72. minuti utakmice.

Dembele zabio drugi gol

Dembele je uposlio 19-godišnjeg veznjaka, koji je "bacio na pod" dvojicu suparničkih igrača, među njima i našeg Ivana Rakitića (on je prvi izašao na blok), a onda lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio za 1-0. Bio je to drugi gol nove mlade zvijezde katalonskog velikana. OVDJE možete pogledati to remek djelo.

Katalonski Mundo Deportivo piše kako je novi mađioničar na Camp Nou nokautirao Sevillu. Inače, Barca je mogla i uvjerljivije slaviti, no Marokanac Bono je odlično branio upisavši nekoliko sjajnih obrana.

Rakitić u 66. imao lijepu priliku

Za Sevillu je cijeli susret nastupio Ivan Rakitić, a bivši hrvatski reprezentativac je u 66. minuti imao lijepu priliku iz slobodnog udarca, no pucao je preko gola.

Najbliže golu gosti su bili u sudačkoj nadoknadi, no Marc-Andre ter Stegen je zaustavio udarac Ludwiga Augustinssona.

Na vrhu ljestvice je Real Madrid sa 69 bodova, Barcelona je sada druga sa 57 bodova koliko ima i Sevilla na trećem, te Atletico Madrid na četvrtom mjestu, no Katalonci imaju i utakmicu manje.

REZULTATI
Barcelona - Sevilla 1-0 (Pedri 72)
Athletic Bilbao - Elche 2-1 (Berenguer 32, Villalibre 86 / Ferrandez 90+2)
Real Betis - Osasuna 4-1 (Juanmi 34, 45+1, Carvalho 82, Moreno 88 / BUDIMIR 65)
Granada - Rayo vallecano 2-2 (Molina 67, Milla 90+4-11m / Catena 6, Guardiola 17)
Valencia - Cadiz 0-0