NAPRAVILI VELIKI KORAK KA NASLOVU / Real Madrid pobijedio prosječnu momčad nakon što su mu dosuđena tri jedanaesterca

Real povećao vodstvo na 12 bodova u odnosu na Sevillu

2.4.2022.
21:07

Nogometaši Real Madrida napravili su u subotu navečer veliki korak ka naslovu prvaka svladavši Celtu u Vigu s 2-1 u 30. kolu Primere.

E, PUN JE K'O BROD... /

Nije ni čudo da želi ostati u Madridu. Pogledajte koliko Luka Modrić zarađuje u Realu, sigurno je više nego što ste mislili

Karim Benzema je prvi zabio s bijele točke nakon 20 minuta nakon što je Nolito sapleo Edera Militaa, ali je Nolito izjednačio udarcem iz blizine nakon protunapada ubrzo nakon poluvremena.

Benzema je nakon što je Jeison Murillo faulirao Rodryga imao i penal u 64. minuti, ali mu je vratar Matias Dituro obranio udarac.

Šest minuta kasnije Kevin Vazquez je sapleo Ferlanda Mendyja, a francuski napadač je ovaj puta bio precizan za pobjedu. Luka Modrić je igrao do 74. minute.

Real je povećao vodstvo na ljestvici na 12 bodova u odnosu na drugoplasiranu Sevillu i 15 više od Barcelone.

1. Real Madrid 30 21 6 3 61:26 35 69
  2. FC Sevilla 29 15 12 2 40:19 21 57
  3. FC Barcelona 28 15 9 4 56:29 27 54
  4. Atletico Madrid 29 16 6 7 53:36 17 54
  5. Betis Sevilla 29 15 5 9 50:35 15 50
  6. Real Sociedad 29 13 9 7 29:29 0 48
  7. Villarreal 30 12 9 9 48:29 19 45
  8. Athletic Bilbao 29 10 11 8 33:28 5 41