BALOTELLI OPET ZABIO: / Marseille gubio kod Dijona, preokretom upisana nova tri boda

Marseille se sa 37 bodova izjednačio s četvrtoplasiranim Saint-Etienneom

8.2.2019.
22:50

U prvoj utakmici 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je preokretom došao do pobjede 2-1 (0-1) na gostovanju u Dijonu, a svoj drugi pogodak za pobjednike, od dolaska iz Nice, postigao je Talijan Mario Balotelli.

Ćaleta-Car u punoj minutaži

Domaća momčad povela je u 18. minuti, a strijelac je bio Marie. U drugom poluvremenu Marseille je zaigrao bolje i okrunio nadmoć s dva pogotka za preokret. U 56. minuti Balotelli je ugurao loptu u mrežu nakon udarca iz kuta, a Argentinac Lucas Ocampos je u 74. minuti lijepim pogotkom donio tri boda gostima.

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car bio je u početnoj postavi Marseilla i dobro odigrao cijelu utakmicu na stoperskoj poziciji.

Marseille na 37 bodova

Marseille se sa 37 bodova izjednačio s četvrtoplasiranim Saint-Etienneom, ali ima i dvije utakmice više. Dijon je na 16. mjestu sa 20 bodova. Vodeći PSG ima 56 bodova, deset više od Lillea i 13 više od Lyona, uz dvije utakmice manje od oba kluba.