PORUKA OHRABRENJA /
Bad Blue Boysi se oglasili uoči ključne utakmice: 'Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama...'
×
Foto: Pixsell
13.12.2023.
12:53
Pixsell
Dinamo s Ballkanijem u četvrtak od 21 sat igra ključnu utakmicu za prolazak skupine i potvrdu novog europskog proljeća.
Modrima je za takav uspjeh dovoljan i bod, a Bad Blue Boysi su odlučili uputiti navijačima poruku da dođu na utakmicu:
"Sutra na Maksimiru igramo odlučujuću utakmicu za prolazak skupine. Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama, ali svejedno prolazak dalje donosi nove europske utakmice početkom sljedeće godine", napisali su i zaključili:
"Svakako važna utakmica koja uz rezultatski značaj dolazi i kao uvertira u derbi u kojem tražimo pobjedu za kraj ove godine!"
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
najčitanije
MUNDIJAL /
Veliko slavlje nakon povijesnog uspjeha: 'Nastavite nam slati pozitivnu energiju'
MELODIJE JADRANA /
Galerija Meštrović spremna za spektakl, Splićane zabavlja Jelena Rozga: 'Priprema se danima'
EKSKLUZIVNO /
Matjaž Kek za RTL Danas o Hrvatskoj na SP-u: 'Ma, ja vas Hrvate stvarno ne razumijem'
STIGLI SU /
'Vatreni' doputovali u Philadelphiju na ključnu utakmicu grupne faze
PUŠKE, RATOVI I IZDAJA /
Shakespeareova tragedija u novom baletnom ruhu: 'Htjela sam je prevesti u sadašnji trenutak'
Regionalni portali
kaportal /
Sezona godišnjih odmora za poštene građane je sezona 'žetve' za provalnike!
emedjimurje /
Tomislav Obadić: 'Cijena ječma je jako slaba, a ulaganja u mehanizaciju sve teže'
RI PORTAL /
Dvoje Riječana prevareno putem SMS poruka: Prevaranti im s računa skinuli više tisuća eura
dubrovački dnevnik /
Na presici SDP-a i Možemo u Gružu pojavile se kokoši u prikolici
e zadar /
Grad produljio rok prijave za zaštitu kontejnera, a koliko je novca potrošeno na lokote?
SiB /
Pripremite se na još veće vrućine: Temperature za vikend u Slavoniji rastu i preko 37 stupnjeva
Još iz rubrike
PORUKA OHRABRENJA /
Bad Blue Boysi se oglasili uoči ključne utakmice: 'Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama...'