PORUKA OHRABRENJA /
Bad Blue Boysi se oglasili uoči ključne utakmice: 'Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama...'
×
Foto: Pixsell
13.12.2023.
12:53
Pixsell
Dinamo s Ballkanijem u četvrtak od 21 sat igra ključnu utakmicu za prolazak skupine i potvrdu novog europskog proljeća.
Modrima je za takav uspjeh dovoljan i bod, a Bad Blue Boysi su odlučili uputiti navijačima poruku da dođu na utakmicu:
"Sutra na Maksimiru igramo odlučujuću utakmicu za prolazak skupine. Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama, ali svejedno prolazak dalje donosi nove europske utakmice početkom sljedeće godine", napisali su i zaključili:
"Svakako važna utakmica koja uz rezultatski značaj dolazi i kao uvertira u derbi u kojem tražimo pobjedu za kraj ove godine!"
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
najčitanije
SVUGDJE JE /
Jedini koji leti više od BiH: Infantino ima cilj, a uz ovog sponzora sve je moguće
ŠOKIRAO MNOGE /
Zvijezda Argentine nakon pobjede nad Austrijom: 'Bit ću iskren, mislim da je najbolje da odem'
ZA DOBRO JUTRO /
Poslastica u skupini smrti: Haaland i društvo protiv viceprvaka Afrike za drugi krug
HLADAN TUŠ /
Alžirci doživjeli iznenađenje prilikom pripreme za utakmicu s Jordanom
VJETAR SVE OTEŽAVA /
Nova borba s vatrom na jugu: Gori šuma kod Dubrovnika, požar se proširio iz Crne Gore
Regionalni portali
kaportal /
U Brodarcima kreće gradnja protupoplavnog zida!
emedjimurje /
Upozorenje građanima, na stazi u parku pojavila se rupa
RI PORTAL /
PHEW – Aplikacija koja štedi vrijeme kreativcima
dubrovački dnevnik /
Libertas objavio novi raspored, pojačali su linije, pogledajte novi red vožnje
e zadar /
Maslenica Sunset Run 2026. okupila rekreativce i iskusne trkače
SiB /
Neradni dan i ljetne vrućine: Brojni Osječani osvježenje pronašli u Dravi
Još iz rubrike
PORUKA OHRABRENJA /
Bad Blue Boysi se oglasili uoči ključne utakmice: 'Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama...'