PORUKA OHRABRENJA /
Bad Blue Boysi se oglasili uoči ključne utakmice: 'Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama...'
×
Foto: Pixsell
13.12.2023.
12:53
Pixsell
Dinamo s Ballkanijem u četvrtak od 21 sat igra ključnu utakmicu za prolazak skupine i potvrdu novog europskog proljeća.
Modrima je za takav uspjeh dovoljan i bod, a Bad Blue Boysi su odlučili uputiti navijačima poruku da dođu na utakmicu:
"Sutra na Maksimiru igramo odlučujuću utakmicu za prolazak skupine. Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama, ali svejedno prolazak dalje donosi nove europske utakmice početkom sljedeće godine", napisali su i zaključili:
"Svakako važna utakmica koja uz rezultatski značaj dolazi i kao uvertira u derbi u kojem tražimo pobjedu za kraj ove godine!"
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
najčitanije
NOVI USPJEH /
Osječki glumac Zlatko Burić ostvario je ulogu u novoj hit seriji skandinavske produkcije
OGLASIO SE /
Mate Bulić novim videom zabrinuo obožavatelje: 'Ne prepoznah čovjeka na prvu'
VELIKE ZABLUDE /
Ovo je 30 laži u koje vjerujemo: Nemaju nikakvo uporište u znanosti ili povijesti
PLAMEN KOD ROGOZNICE /
Radio električnom pilom pa izazvao požar: Policija ga kazneno prijavila
NAJGORE TEK SLIJEDI /
Skoro cijela Hrvatska ulazi u crveno! DHMZ popalio meteoalarme: 'Poduzmite mjere'
Regionalni portali
kaportal /
Karlovčanin (71) prevaren na internetu! Mislio da će zaraditi, pa ostao bez svog novca! Policija upozorava na sve učestalije slučajeve
emedjimurje /
MEĐIMURJE Policija tijekom akcije otkrila 346 prometnih prekršaja
RI PORTAL /
Nijemac na Krku izašao iz kombija i brutalno pretukao vozača automobila. Po povratku u Hrvatsku je uhićen
dubrovački dnevnik /
Franković ususret GUP-u: 'Ne donosimo ga zbog jedne generacije, jednog projekta ili jednog mandata'
e zadar /
Nitko se nije javio na natječaj za mjesto pročelnika u Zadarskoj županiji
SiB /
Pakleni vikend pred Slavonijom: Temperature idu prema 37 °C
Još iz rubrike
PORUKA OHRABRENJA /
Bad Blue Boysi se oglasili uoči ključne utakmice: 'Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama...'