PORUKA OHRABRENJA /
Bad Blue Boysi se oglasili uoči ključne utakmice: 'Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama...'
×
Foto: Pixsell
13.12.2023.
12:53
Pixsell
Dinamo s Ballkanijem u četvrtak od 21 sat igra ključnu utakmicu za prolazak skupine i potvrdu novog europskog proljeća.
Modrima je za takav uspjeh dovoljan i bod, a Bad Blue Boysi su odlučili uputiti navijačima poruku da dođu na utakmicu:
"Sutra na Maksimiru igramo odlučujuću utakmicu za prolazak skupine. Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama, ali svejedno prolazak dalje donosi nove europske utakmice početkom sljedeće godine", napisali su i zaključili:
"Svakako važna utakmica koja uz rezultatski značaj dolazi i kao uvertira u derbi u kojem tražimo pobjedu za kraj ove godine!"
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
najčitanije
DRŽI SE, DIDIER /
Francuski izbornik neće voditi momčad protiv Norveške zbog obiteljske tragedije
NIJE UOBIČAJENO /
Što mislite o ovome? FIFA iznenadila izborom igrača utakmice Panama - Hrvatska
MAESTRO /
Dvjestoti nastup Luke Modrića obilježio jedan impresivan podatak
'OVO ĆE NAS DIGNUTI' /
Jurica Vranješ: 'Daliću svaka čast, pogodio je hrabrim izmjenama, a jedno me iznenadilo'
ANTE GIGANTE /
Tako je, labude! Budimir srušio rekord koji je malo tko očekivao
Regionalni portali
kaportal /
Više od 150 događanja! Počinje Zvjezdano ljeto
emedjimurje /
Mjesni odbor odlazi u povijest? Pucnjava i nered u domu prelili čašu
RI PORTAL /
Neven Šantić: Hoće li bezobzirna državna birokracija uništiti Fotoklub Rijeka?
dubrovački dnevnik /
Požare uzrokovali udari munja, onaj u Konavlima gasit će i kanaderi
e zadar /
Zadranin Ivan Beram novi voditelj omladinskog pogona KK Zadar
SiB /
Slavonci se kuhaju na više od 30 stupnjeva, a prijeti i novo nevrijeme
Još iz rubrike
PORUKA OHRABRENJA /
Bad Blue Boysi se oglasili uoči ključne utakmice: 'Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama...'