PORUKA OHRABRENJA /
Bad Blue Boysi se oglasili uoči ključne utakmice: 'Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama...'
×
Foto: Pixsell
13.12.2023.
12:53
Pixsell
Dinamo s Ballkanijem u četvrtak od 21 sat igra ključnu utakmicu za prolazak skupine i potvrdu novog europskog proljeća.
Modrima je za takav uspjeh dovoljan i bod, a Bad Blue Boysi su odlučili uputiti navijačima poruku da dođu na utakmicu:
"Sutra na Maksimiru igramo odlučujuću utakmicu za prolazak skupine. Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama, ali svejedno prolazak dalje donosi nove europske utakmice početkom sljedeće godine", napisali su i zaključili:
"Svakako važna utakmica koja uz rezultatski značaj dolazi i kao uvertira u derbi u kojem tražimo pobjedu za kraj ove godine!"
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
najčitanije
IZNENAĐEN /
Hrvatskim navijačima neće se svidjeti ono što je izbornik Dalić rekao nakon Paname
NOVI UDARAC PUTINU /
Pola Krima bez struje, u Rusiji oganičili prodaju goriva: Negdje se može dobiti samo kanister
Video dana /
Postoji li bolji navijač za utakmicu od ove papige?
Cura dana /
Tara
NAJAVA DANA /
Nema više prava na kiks: BiH ima biti li ne biti utakmicu, rješavaju se tri skupine
Regionalni portali
kaportal /
Više od 150 događanja! Počinje Zvjezdano ljeto
emedjimurje /
Mjesni odbor odlazi u povijest? Pucnjava i nered u domu prelili čašu
RI PORTAL /
Neven Šantić: Hoće li bezobzirna državna birokracija uništiti Fotoklub Rijeka?
dubrovački dnevnik /
Požare uzrokovali udari munja, onaj u Konavlima gasit će i kanaderi
e zadar /
Zadranin Ivan Beram novi voditelj omladinskog pogona KK Zadar
SiB /
Slavonci se kuhaju na više od 30 stupnjeva, a prijeti i novo nevrijeme
Još iz rubrike
PORUKA OHRABRENJA /
Bad Blue Boysi se oglasili uoči ključne utakmice: 'Nije ovo natjecanje koje bi trebalo zadovoljiti navijače Dinama...'