AUSTRIJSKI NOGOMETAŠ IGRAO PROTIV ZVEZDE PA NA POLUVREMENU OTIŠAO SA STADIONA: / Za to je imao jako dobar razlog

Hoffenheim je pobijedio Crvenu zvezdu s 2:0, a oba pogotka pala su u drugom poluvremenu

23.10.2020.
9:44

Njemački Hoffenheim u srijedu je pobijedio na svojem terenu Crvenu zvezdu s 2:0 u prvom kolu Europske lige. Prvo poluvrijeme je završeno bez pogodaka, a Nijemci su do pobjede stigli u nastavku.

DINAMU SE U KLAGENFURTU SVE POKLOPILO: /

Kiksao Vlašićev CSKA, Bradarić vrhunski asistirao u visokoj pobjedi Lillea

U prvom dijelu u momčadi Hoffenheima je bio Austrijanac Florian Grillitsch, a njega je trener Sebastian Hoeness zamijenio pod poluvremenom i u drugom dijelu je njegova momčad postila dva gola i osvojila tri boda.

No, razlog za Grillitschovu zamjenu nije bio taktičke prirode, jer je Grillitsch bio jedan od najboljih igrača na terenu, već nešto sasvim drugo.

'Europa liga' beba

On je, naime, pod poluvremenom primio SMS poruku u kojoj mu javljaju da je njegova supruga počela rađati, nakon čega ga je otišao sa stadiona u bolnicu, a Hoeness je utakmicu nastavio s drugim nogometašem na njegovom mjestu.

"O toj zamjeni nema potreba govoriti. Nadamo se da će on i supruga dobiti zdravu 'Europa liga' bebu", napisao je trener Hoeness nakon utakmice na Twitteru.